Lektionsschema

Tid Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00- 17:00 NY NYBÖRJARGRUPP
Minoo N, Samira H, Juno L, Natalie S,
Alice T-B, Julia G, Hedda G, Alwa S, Mila/Nora S Filippa P, Nelly A, Nikki, Anastasia G, Natalie N Elsa L, Julia RW, Alva E, Novalie F, Kenzie M, Elsa S
17:00- 18:00 Esther H, Majken J, Alva D, Meya K, Tindra K, Lisa C, Saga A Vilya V, Ingrid L, Iris R, Maja J, Ellinor F, Ellie E, Wilma V
-------------------------
Privatgrupp lilla ridhuset (Elli).
Isabelle S, Noomi F, Emmie B, Ester D, Chloe K, Elise B-L, Maja A Vanessa R, Ida P, Elin J, Isabelle C-L, Ella S-G, Novali P, Freja A Linnea A, Isabelle H, Nellie Ö, Astrid L, Alva D, Liesel S
(Lilla ridhuset)
-----
MINIRYTTARNA
Linnea RW, Ellen R, Laili M, Molli H, Leo W, Alice L, Eily, Elma B, Lillie,

Leo G, Edvin G, Ludvig J, Valdemar T, Viktor T, Alexander W, Freja W

18:00- 19:00 Marcus S, Tindra A, Lexi P, Tindra A, Thilde A, Agnes B, Cornelia A Ebba E, Yasmin N, Tiili O, Maja A, Alicia E, Hilma K, Idun J-B
-------------------------
Privatgrupp lilla ridhuset (Elli).
Wilma K-A, Ingrid L, Elda N, Tindra K (vv), Thea B, Hanna K, Isabelle K Elin A, Tyra A, Tuva , Signe J, Astrid H NY VUXENGRUPP
Painika B, Rikard B, Madelene SL, Mats, Veronica, Ingrid BL
19.00- 20.00 Alma H, Ida F, Nelly B, Ebba W, Klara W, Emma W, Astrid L Cornelia K, Filippa B, Clara K, Lea F, Sanna K, Ingerine G, Mikaela K
-------------------------
Privatgrupp lilla ridhuset (Elli).
Elsa L, Felicia G, Mirjam W, Molly L, Malva A-P, Oliwia L, Sara L Emelie F, Lisa G, Amanda A, Emma J, Tess V, Ebba B, Modena A
20.00- 21.00 Emelie L, Ida W, Olivia V, Matilda G, Ebba B, Jenny C, Cecilia F Hanna A, Pernilla V, Zandra N, Ulrika F, Tova H, Jenny S
-----------------------
Privatgrupp lilla ridhuset (Elli).
Ella S, Tilda E, Desiree G, Annelie V, Marie R, Lisa S, Sara R, Lisa G Amanda G, Nina N, Marie R, Annelie J, Sonja G, Johanna J, Maria K-S, Sofia O, Vera F
Tid Lördag
08.30 - 09.30 Elise B, Elvira, Elli G, Ingrid L, Agnes N, Linnea G,
09.30 - 10.30 Elsa L, Natascha B, Hana H, Tilda L, Eleanor T, Isabella B
10.30 - 11.30 NY NYBÖRJARGRUPP Nathalie O, Julie K, Ellen L, Saga K, Linnea K
12.00 - 15.00 Dressyr- och hoppgrupper (jämna veckor)
Tid Söndag
13.00 - 18.00 Hoppgrupper (jämna veckor)
14.00 - 16.00 Stallvärdsridning (ojämna veckor)