Lektionsschema

Tid Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00- 17:00 NY NYBÖRJARGRUPP
Minoo N, Samira H, Juno L, Natalie S, Eily, Theresia Y
Alice T-B, Hedda G, Alwa S, Nellie F Nelly A, Nikki, Anastasia G, Natalie N, Lilly S Elsa L, Julia RW, Alva E, Kenzie M, Elsa J, Nora S
17:00- 18:00 Esther H, Majken J, Meya K, Tindra K, Lisa C, Saga A, Ingrid Lu Iris R, Maja J, Ellinor F, Ellie E, Wilma V, Hilma K
Isabelle S, Noomi F, Emmie B, Ester D, Chloe K, Elise B-L, Maja A Vanessa R, Ida P, Elin J, Isabelle C-L, Ella S-G, Freja A Linnea A, Isabelle H, Nellie Ö, Astrid L, Alva D, Liesel S, Natascha B
(Lilla ridhuset)
-----
MINIRYTTARNA
Linnea RW, Molli H, Leo W, Elma B, Molly N, Emma Ö

Leo G, Edvin G, Ludvig J, Viktor T, Alexander W, Ruben T, Ellen R, Leilla L

18:00- 19:00 Marcus S, Tindra Al, Tindra Ar, Thilde A, Agnes B, Novali P Ebba E, Yasmin N, Tiili O, Maja A, Alicia E, Idun J-B, Vilya V, Ingrid Lar
Wilma K-A, Elda N, Tindra K (vv), Thea B, Hanna K, Isabelle K, Julia Elin A, Tyra A, Tuva , Signe J, Indra T NY VUXENGRUPP
Painika B, Rikard B, Madelene SL, Mats, Veronica, Ingrid BL
19.00- 20.00 Alma H, Ida F, Nelly B, Ebba W, Klara W, Emma W, Astrid , Alva D Cornelia K, Filippa B, Clara K, Lea F, Sanna K, Ingerine G
Elsa L, Felicia G, Mirjam W, Molly L, Malva A-P, Oliwia L, Sara L
———
Lilla ridhuset bokat jämna veckor
Emelie F, Lisa G, Amanda A, Emma J, Tess V, Ebba B, Modena A, Linda
20.00- 21.00 Emelie L, Ida W, Olivia V, Matilda G, Ebba B, Jenny C, Cecilia F Hanna A, Pernilla V, Zandra N, Ulrika F, Tova H, Jenny S
Ella S, Tilda E, Desiree G, Annelie V, Marie R, Sara R, Lisa G
———
Lilla ridhuset bokat jämna veckor
Amanda G, Nina N, Marie R, Annelie J, Sonja G, Johanna J, Maria K-S, Sofia O, Vera F
Tid Lördag
08.30 - 09.30 Elise B, Elvira L, Elli G, Ingrid L, Linnea G, Novalie F
09.30 - 10.30 Elsa L, Hana H, Tilda L, Eleanor T, Isabella B, Mikaela K, Filippa P, Agnes N
10.30 - 11.30 NY NYBÖRJARGRUPP Nathalie O, Julie K, Saga K, Linnea K, Linnea A, Lisa L
12.00 - 15.00 Dressyr- och hoppgrupper (jämna veckor)
14.00 - 16.00 Stallvärdsridning (ojämna veckor)
Tid Söndag
13.00 - 18.00 Hoppgrupper (jämna veckor)